Uszczelki

Uszczelki - czym kierować się przy zakupie?

Podczas wybierania uszczelek nie powinno się kierować jedynie ich ceną czy kształtem. Często dużo ważniejsza jest jakość i wykonania, a także surowiec, z którego zostały stworzone. Niezależnie od teg czytaj więcej »

Sklep motoryzacyjny

Awaria samochodu? Odwiedź sklep motoryzacyjny

Awaria pojazdu nie jest niczym przyjemnym, ale prędzej czy później przytrafia się każdemu właścicielowi samochodu. Unieruchomione auto wymaga odstawienia do warsztatu i wymiany uszkodzonych podzespoł czytaj więcej »

solary Kraków

Kupujemy kolektor słoneczny

Warto zastanowić się nad kupnem kolektora słonecznego do swojego domostwa. Ogrzewanie wody jest dzisiaj bardzo kosztowne. Jeśli mamy bojler elektryczny to przy kilku osobach latem będziemy płacić nawe czytaj więcej »

Fotobudka na wesele

Jak umiejętnie rezygnować z drogich weselnych atrakcji

Najwięcej można zaoszczędzić na dekoracji, ale uwaga z dekoracji nie trzeba rezygnować w ogóle, ani nie trzeba decydować się na tani wystrój z balonów czy bibułowych ozdób. Wiele rzeczy można zamówić czytaj więcej »

Pozycjonowanie

Codzienna praca pozycjonera

Pozycjonowanie to obszar marketingu internetowego, którym na co dzień zajmuje się pozycjoner lub inaczej zwany specjalista ds. SEO. Na czym jednak polega codzienna praca pozycjonera i w jaki sposób p czytaj więcej »

dRUK plakatóW A3

Plakat a3- niezawodny sposób na skuteczną reklamę

Plakaty już od wielu lat są jednymi z najchętniej wybieranych form reklamy. Chociaż obecnie niezwykle popularne jest reklamowanie się w sieci, to jednak siła oddziaływania druku nadal jest ogromna i czytaj więcej »

doradztwo OCHRONA śRODOWISKa

Doradztwo ochrona środowiska

Ochrona środowiska to obszerna dziedzina, która regulowana jest przez wiele aktów prawnych zarówno z zakresu ochrony środowiska, jak i innych ustaw, które pośrednio odnoszą się do zagadnień środowisk czytaj więcej »

wycena środka trwałego

Informacje finansowe

Pozyskiwanie informacji finansowych wcale nie jest obecnie bardzo trudne. Musimy się tylko zastanowić nad tym, kto tutaj będzie weryfikować wszystkie takie propozycje w sposób najlepszy. Oczywiście p czytaj więcej »

oDPłYW liniowy

Handel budowlany

Budowlane oferty będą teraz dopasowane do naszych oczekiwań perfekcyjnie. Musimy wiedzieć np. które propozycje odpływowe będą się sprawdzać na terenie naszej nieruchomości. Komplikacje mogą występowa czytaj więcej »

Garaże blaszane lublin

O blaszanych garażach

Czy Wy również daliście się ponieść popularności blaszanych garaży? Muszę powiedzieć, że mam pewne wątpliwości na ich temat (nie wiem czy są słuszne, ale są). Niemniej na pewno nie jest tak, że każdy czytaj więcej »

 

Zastosowanie dronów w filmie i fotografii

dron do filmowania

Drony przeżywają swój złoty okres, będąc jednymi z najchętniej wykorzystywanych urządzeń w wielorakich dziedzinach. Korzystają z nich żołnierze, naukowcy, osoby prywatne a także coraz częściej fotografowie, którzy chcą zaoferować swoim klientom możliwość przeprowadzania ciekawych filmów czy też robienia zdjęć z góry. dRON Do filmowania idealnie nadaje się w tej roli, gdyż jest niezwykle lekki, poręczny i może wznieść się na dość spore wysokości. Oczywiście, aby korzystać z pełni możliwości, jakie dają te urządzenia, należy zainwestować w urządzenie wyższej półki. Można także zdecydować się na rozwiązanie, jakim jest zwykły wynajem drona od firmy, która zajmuje się wypożyczaniem tego typu sprzętu.

Jakość sprzętu oraz zdjęć

dron do filmowania, wyposażony w wielorakie funkcje oraz posiadający dobrej jakości kamerę, może poczynić prawdziwe cuda, jeżeli chodzi o uatrakcyjnienie danego materiału wideo lub zestawu fotografii – w końcu ujęcia z góry zawsze stanowiły jedno z najciekawszych rozwiązań jeżeli chodzi o przedstawienie danego obiektu lub uwiecznienie ważnych chwil z imprez. Najlepsze drony potrafią wykonywać ujęcia w rozdzielczości 4K, która należy do jednych z najwyższych w fotografii. Dzięki nim przeprowadzanie profesjonalnych filmików jest na wyciagnięcie ręki. Oczywiście, jeżeli tylko zdecydujemy się na inwestycję kilkunastu tysięcy złotych w zakup takiego sprzętu.

Zakup drona

Najtańszy sprzęt, który w pewien sposób można wykorzystać do dość amatorskiego filmowania, jest dostępny już od ceny jednego tysiąca.

dobry dron do filmowania

Jednak takie urządzenie będzie w stanie unieść jedynie niewielkich rozmiarów kamerkę lub sprzęt, który pozwoli na filmowanie w dość niskiej jakości. Dron do filmowania, za pomocą, którego można kręcić i robić zdjęcia w odpowiedniej jakości, kosztuje od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niektóre firmy oferują tworzenie tego rodzaju sprzętu na zamówienie, co może okazać się bardzo przydatne, jeżeli będziemy korzystać z drona w swojej firmie w sposób regularny.