Uszczelki

Uszczelki - czym kierować się przy zakupie?

Podczas wybierania uszczelek nie powinno się kierować jedynie ich ceną czy kształtem. Często dużo ważniejsza jest jakość i wykonania, a także surowiec, z którego zostały stworzone. Niezależnie od teg czytaj więcej »

Sklep motoryzacyjny

Awaria samochodu? Odwiedź sklep motoryzacyjny

Awaria pojazdu nie jest niczym przyjemnym, ale prędzej czy później przytrafia się każdemu właścicielowi samochodu. Unieruchomione auto wymaga odstawienia do warsztatu i wymiany uszkodzonych podzespoł czytaj więcej »

solary Kraków

Kupujemy kolektor słoneczny

Warto zastanowić się nad kupnem kolektora słonecznego do swojego domostwa. Ogrzewanie wody jest dzisiaj bardzo kosztowne. Jeśli mamy bojler elektryczny to przy kilku osobach latem będziemy płacić nawe czytaj więcej »

Fotobudka na wesele

Jak umiejętnie rezygnować z drogich weselnych atrakcji

Najwięcej można zaoszczędzić na dekoracji, ale uwaga z dekoracji nie trzeba rezygnować w ogóle, ani nie trzeba decydować się na tani wystrój z balonów czy bibułowych ozdób. Wiele rzeczy można zamówić czytaj więcej »

Pozycjonowanie

Codzienna praca pozycjonera

Pozycjonowanie to obszar marketingu internetowego, którym na co dzień zajmuje się pozycjoner lub inaczej zwany specjalista ds. SEO. Na czym jednak polega codzienna praca pozycjonera i w jaki sposób p czytaj więcej »

dRUK plakatóW A3

Plakat a3- niezawodny sposób na skuteczną reklamę

Plakaty już od wielu lat są jednymi z najchętniej wybieranych form reklamy. Chociaż obecnie niezwykle popularne jest reklamowanie się w sieci, to jednak siła oddziaływania druku nadal jest ogromna i czytaj więcej »

doradztwo OCHRONA śRODOWISKa

Doradztwo ochrona środowiska

Ochrona środowiska to obszerna dziedzina, która regulowana jest przez wiele aktów prawnych zarówno z zakresu ochrony środowiska, jak i innych ustaw, które pośrednio odnoszą się do zagadnień środowisk czytaj więcej »

wycena środka trwałego

Informacje finansowe

Pozyskiwanie informacji finansowych wcale nie jest obecnie bardzo trudne. Musimy się tylko zastanowić nad tym, kto tutaj będzie weryfikować wszystkie takie propozycje w sposób najlepszy. Oczywiście p czytaj więcej »

oDPłYW liniowy

Handel budowlany

Budowlane oferty będą teraz dopasowane do naszych oczekiwań perfekcyjnie. Musimy wiedzieć np. które propozycje odpływowe będą się sprawdzać na terenie naszej nieruchomości. Komplikacje mogą występowa czytaj więcej »

Garaże blaszane lublin

O blaszanych garażach

Czy Wy również daliście się ponieść popularności blaszanych garaży? Muszę powiedzieć, że mam pewne wątpliwości na ich temat (nie wiem czy są słuszne, ale są). Niemniej na pewno nie jest tak, że każdy czytaj więcej »

 

Doradztwo ochrona środowiska

Ochrona środowiska to obszerna dziedzina, która regulowana jest przez wiele aktów prawnych zarówno z zakresu ochrony środowiska, jak i innych ustaw, które pośrednio odnoszą się do zagadnień środowiskowych. Samodzielne poruszanie się w tym obszarze może być trudne dla przedsiębiorców i osób. Obecnie wiele firm poprzez swoje usługi doradcze wyręcza w tej pracy swoich klientów, oferując doradztwo OCHRONA śRODOWISKa.

Oferowane usługi

Klienci, którzy chcą skorzystać z usług doradczych, mogą się zdecydować na doradztwo jednorazowe, na załatwienie konkretnej sprawy. Mogą również zlecić firmie doradczej obsługę kompleksową. Jeżeli klient korzysta z całkowitej obsługi dotyczącej kwestii z dziedziny ochrony środowiska, firma cyklicznie rozlicza opłaty, sporządza stosowne pisma i prowadzi całą dokumentację oraz sprawozdawczość. Firma zajmuje się również przekazywaniem dokumentów do urzędów, co pozwala klientowi zaoszczędzić czas. Bardzo często firmy doradcze prowadzą ewidencję odpadami, kontaktują się z Urzędem Marszałkowskim i różnymi organami, które działają na polu ochrony środowiska. Dużym ułatwieniem dla klienta jest również obecność doradców w czasie kontroli prowadzonej przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska (WIOŚ). Firmy oferujące doradztwo ochrona środowiska na bieżąco monitorują przepisy prawa oraz pomagają w pozyskaniu stosownych pozwoleń. Klient może liczyć na pomoc do czasu wydania decyzji administracyjnej. Dobór podwykonawców do zrealizowania usługi ekologicznej – to również obszar działania firmy zajmującej się doradztwem. Firmy wykonują dla klienta audyt środowiskowy, prowadzą ewidencję odpadów, naliczają opłaty, sporządzają sprawozdania oraz załatwiają wszystkie zaległe kwestie prawne, które zostały niezałatwione przez klienta w przeszłości. W zakres usług firm wchodzi także organizacja szkoleń, które dają możliwość poszerzenia wiedzy i nabycia umiejętności praktycznych.

Współpraca pomiędzy firmą a klientem jest uzgadniania wspólnie. Klient może skorzystać z doradztwa jednorazowego, w ramach którego zostaje załatwiona konkretna kwestia, ale może zlecić firmie kompleksową obsługę spraw z zakresu ochrony środowiska. Firmy są elastyczne pod tym względem. We współpracy bardzo ważne jest zadowolenie klienta, który ma konkretne potrzeby i oczekiwania.