Uszczelki

Uszczelki - czym kierować się przy zakupie?

Podczas wybierania uszczelek nie powinno się kierować jedynie ich ceną czy kształtem. Często dużo ważniejsza jest jakość i wykonania, a także surowiec, z którego zostały stworzone. Niezależnie od teg czytaj więcej »

Sklep motoryzacyjny

Awaria samochodu? Odwiedź sklep motoryzacyjny

Awaria pojazdu nie jest niczym przyjemnym, ale prędzej czy później przytrafia się każdemu właścicielowi samochodu. Unieruchomione auto wymaga odstawienia do warsztatu i wymiany uszkodzonych podzespoł czytaj więcej »

solary Kraków

Kupujemy kolektor słoneczny

Warto zastanowić się nad kupnem kolektora słonecznego do swojego domostwa. Ogrzewanie wody jest dzisiaj bardzo kosztowne. Jeśli mamy bojler elektryczny to przy kilku osobach latem będziemy płacić nawe czytaj więcej »

Fotobudka na wesele

Jak umiejętnie rezygnować z drogich weselnych atrakcji

Najwięcej można zaoszczędzić na dekoracji, ale uwaga z dekoracji nie trzeba rezygnować w ogóle, ani nie trzeba decydować się na tani wystrój z balonów czy bibułowych ozdób. Wiele rzeczy można zamówić czytaj więcej »

Pozycjonowanie

Codzienna praca pozycjonera

Pozycjonowanie to obszar marketingu internetowego, którym na co dzień zajmuje się pozycjoner lub inaczej zwany specjalista ds. SEO. Na czym jednak polega codzienna praca pozycjonera i w jaki sposób p czytaj więcej »

dRUK plakatóW A3

Plakat a3- niezawodny sposób na skuteczną reklamę

Plakaty już od wielu lat są jednymi z najchętniej wybieranych form reklamy. Chociaż obecnie niezwykle popularne jest reklamowanie się w sieci, to jednak siła oddziaływania druku nadal jest ogromna i czytaj więcej »

doradztwo OCHRONA śRODOWISKa

Doradztwo ochrona środowiska

Ochrona środowiska to obszerna dziedzina, która regulowana jest przez wiele aktów prawnych zarówno z zakresu ochrony środowiska, jak i innych ustaw, które pośrednio odnoszą się do zagadnień środowisk czytaj więcej »

wycena środka trwałego

Informacje finansowe

Pozyskiwanie informacji finansowych wcale nie jest obecnie bardzo trudne. Musimy się tylko zastanowić nad tym, kto tutaj będzie weryfikować wszystkie takie propozycje w sposób najlepszy. Oczywiście p czytaj więcej »

oDPłYW liniowy

Handel budowlany

Budowlane oferty będą teraz dopasowane do naszych oczekiwań perfekcyjnie. Musimy wiedzieć np. które propozycje odpływowe będą się sprawdzać na terenie naszej nieruchomości. Komplikacje mogą występowa czytaj więcej »

Garaże blaszane lublin

O blaszanych garażach

Czy Wy również daliście się ponieść popularności blaszanych garaży? Muszę powiedzieć, że mam pewne wątpliwości na ich temat (nie wiem czy są słuszne, ale są). Niemniej na pewno nie jest tak, że każdy czytaj więcej »

 

Czy jest miejsce dla muzyki heavymetal na polskiej scenie?

acid drinkers

Na chwilę obecną muzyka typu heavymetal nie jest szczególnie popularna. A to głównie za sprawą braku odpowiedniego nagłośnienia oraz reklamy tego typu muzyki. Jest to podstawowy problem, który jest szczególnie widoczny, gdy weżmiemy pod uwagę fakt, iż zespołów obecnie działających w tym zakresie na terenie polski jest de facto kilkanaście. Podstawowym problemem może być także to, iż brak odpowiedniej konkurencji oraz fanów sprawia, iż nie ma dla kogo grać oraz z kim konkurować. Jest to szczególnie widoczne, gdy weżmiemy pod uwagę nowe zespoły, które bardzo szybko odchodzą od pomysłu grania heavymetalu. Bardzo szybko przechodzą w łagodniejsze rejony jak np. acid drinkers, O.N.A etc.

Dla heavymetalu nie ma miejsca w naszym kraju

Niestety, ale taka jest prawda. Dla tej formy muzyki nie ma miejsca w naszym kraju. Na chwilę obecną jesteśmy zdominowani przez różnego rodzaju formy muzyki, jak np. pop, rock etc. Więc same gusta rodaków idą bardziej w kierunku bardziej łagodnych rytmów, co jest zresztą zrozumiałym posunięciem. Zrozumiało to także wiele zespołów, które w ten sposób przeszły na nieco łagodniejsze rytmy np. wyżej wspomniany acid drinkers. Moim zdaniem próba utrzymania swojego życia z tej formy muzyki może być szczególnie trudna. Nie jest to łatwym zadaniem, wobec czego odpowiednie podejście do wszystkich z tym związanych zagadnień oraz kwestii może być niezwykle ważne.

dobry acid drinkers

Co więcej, trzeba także pamiętać, iż gdy idzie o ten temat to wiele młodych osób robi to z pasji, albo też buntu, wobec tego co obecnie słyszy w rozgłośniach radiowych.

Pasja

Pasja jest ważna, jednakże z niej samej nie wyżyjemy. Z pewnością robienie tego co kochamy może nam przynieść dobre efekty, ale muszą być odbiorcy tej muzyki. Bez tego nie będzie miało to sensu oraz swojego celu. A cel jest bardzo ważny w tym wypadku. Swój cel osiągnęły już zespoły typu acid drinkers, które zjadły już swoje zęby na tego typu muzyce. Z tego też powodu uważam, że warto się zastanowić zanim zaczniemy się angażować w tego typu muzykę na poważnie.